Bursluluk Sınavı Tarihleri Belli Oldu

Bursluluk sınavı tarihleri belli oldu. Burs imkanlarından yararlanmak isteyen öğrencilerin katılacağı bursluluk sınavları başladı. Peki bursluluk sınavı hangi tarihler arasında yapılacak? Bornova özel okullar arasında önde gelen Sevinç Koleji öğrencilerini üretmeye ve keşfetmeye çağırıyor. Siz de web sitemizdeki formu doldurup bursluluk sınavı başvurarak hem kendinizi deneyebilir hem de ailemizle tanışabilirsiniz.

Bursluluk Sınavları Başvuru Tarihlerini Kaçırma!

Bursluluk sınavları başvuru tarihlerini kaçırma! İzmir bursluluk sınavları başvuruları devam ediyor. Bursluluk sınavına katılarak bizimle sevinçle tanışabilirsiniz.  Sevinç Koleji hakkında bilgi almak ve bursluluk sınavı başvurusu yapmak için web sitemizdeki başvuru formunu doldurmanız yeterli.

2020 Bursluluk Sınavı'na kayıt olmak için formu doldurun, biz sizi arayalım. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimize verdiğimiz burslarla sevinçle büyüyoruz. İzmir özel okullar arayışında iseniz %100’e varan burs imkanlarından yararlanmak için bursluluk sınavımıza başvurmayı unutmayın.

Bursluluk Sınavları 2020 Tarihleri Ne Zaman?

Bornova özel okullar 2020 - 2021 Eğitim ve Öğretim döneminde de öğrencilerini bursluluk sınavlarına davet etmeye ve burs vermeye devam ediyor. 15 - 16 şubat tarihlerinde yapılacak olan bursluluk sınavları ile Sevinç Koleji olarak başarılı öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Bursluluk sınavları ile tanıştığımız öğrencilerimize sınava hazırlık konusundaki deneyimimizi ve 32 yıldır süregelen başarımızı aktarmaya hazırız.

Sevinç Koleji Öğrencileri ile Tanışmaya Hazır

İzmir bursluluk sınavları öğrencilerine büyük avantajlar sağlıyor. Kendi eğitim felsefesini oluşturmuş ve tüm eğitim-öğretim sürecini bunu temel alarak inşa etmiş İzmir Sevinç Koleji bursluluk sınavları 2020 ile öğrencileri ile tanışmaya hazır. Akademik bilginin yanında sosyal ve bilimsel alanlarda deneyimler elde etmeniz için tüm imkanlara sahibiz. Bursluluk sınavı ile ailemizle tanışabilir, sevinçli olmanın ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 

İzmir Özel Okullar Bursluluk Sınavı Başvuruları için Zaman Azalıyor

İzmir özel okullar bursluluk sınavları 2020 başvuruları için zaman azalıyor. Kontenjanlar dolmadan sen de bursluluk sınavı başvurusunda bulun, bu fırsatı kaçırma! Bursluluk sınavları başvuru formu sonrası biz sizi arayacağız.

Bornova özel okullar hakkında bilgi almak mı istiyorsun? Sevinç Eğitim Kurumları hakkında detaylı bilgi almak, burs oranları ve kayıt fırsatlarından yararlanmak için formu doldur. Sevinçli olmanın güzelliklerini keşfet.