D/I Kulübü (Destination İmagination)

Destination İmagination (DI) is a club that allows students to develop creative and critical thinking, collaborotive problem solving and drama skills in a team that must solve open-ended challenges using English, science, techonology, mathematics and fine arts. Destination Imagination students must be quick to think, work together, be patient, be persistent, and have respect for others and their ideas. Destination Imagination teams have fun showcasing their work in a tournament.

Yaratıcıyım, takım çalışmasını severim, problemlere çözüm getirebilirim, pozitifim ve hayal etmekte sınır tanımam diyorsan…

Özgün ve yenilikçi çözümler üretip bunu eğlenceli bir sunuma dönüştürebilirsen…

DI kulübü tam sana göre.

Bu kulüpte sunduğun görevlerde, gerçek yaşamda karşılaşacağın problemlere çözüm sağlayacak ve hayatın boyunca kullanabileceğin becerileri geliştirebileceksin.

Bu süreç boyunca, yardımlaşma, karşılıklı sevgi ve saygı ilkeleri çerçevesinde, hızlı düşünme, karar verme, zaman yönetimi, problem çözme, takım çalışması gibi birçok önemli becerileri güvenli bir ortamda keşfedip çok eğleneceksin.

Büyük kutlama gününe kadar bizde okulumuzda yaptığımız etkinliklerde hem eğleneceğiz hem de yenilikçi çözümler üretmeye çalışacağız.

E-BÜLTEN