Neden Sevinç'li Olmalıyım?

Bursluluk sınavları ile Sevinç Eğitim Kurumları 32 yıllık deneyimi ve kanıtlanmış başarısı ile ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin yanında olmaya devam ediyor. Liseye geçişte uygulanan merkezi sistem sınavlarına hazırlık sürecinde Sevinç Koleji öğrencilerine büyük avantaj sağlıyor. Bursluluk sınavları ile siz de ailemizin bir parçası olabilirsiniz.

Eğitim Anlayışımız

Sevinç Eğitim Kurumları olarak insanlara, çevreye, doğaya, dünyaya, evrene saygısı olan öğrenciler yetiştirmeyi hedefliyoruz. Eğitim ve öğretim anlayışımızı ve yaşam alanımızı da bu değerler üzerine şekillendiriyoruz. Bornova özel okullar arasında öğrencilerimizin gününü güzel kılacak ve ezberleyerek değil deneyimleyerek öğrenecekleri, her türlü aktiviteyi içinde barındıran bir kampüse sahibiz.

Kampüste Yaşam

Bornova özel okullar sıralamasında üst sıralarda olan Sevinç Koleji 10 bin metrekare kapalı yaşam alanıyla çocuklarına geniş, ferah bir ortamda eğitim ve öğretim vadediyor. Kampüs bünyesindeki çeşitli atölye alanları, kapalı spor salonu, yarı olimpik yüzme havuzu ya da tam donanımlı fen laboratuvarı gibi imkanları ile öğrenmeyi keyfe dönüştüren Sevinç Koleji bursluluk sınavı ile öğrencilerini bekliyor.

Bursluluk Sınavı ile Bir Adım Öne Geçin

Bursluluk sınavları 2020 başladı. Ortaokul eğitim sisteminde MEB’e göre 2 kat ders saati, 8.sınıf öğrencileri için randevulu etüt programı ve cumartesi günü dahil haftada 6 gün eğitim,

mentör öğretmenlik sistemi ve yoğun deneme sınavları gibi avantajlara sahip Sevinç Eğitim Kurumları tüm öğrencilerini bursluluk sınavı bekliyor.

İzmir özel okullar arasında önemli bir yere sahip Sevinç Koleji 8.sınıflar için ağustos ayının son haftaları ve yarıyıl tatilinin 1.haftası uyguladığı yoğunlaştırılmış liseye geçiş sınav çalışmaları ile öne çıkıyor. Siz de Sevinç Eğitim Kurumları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizdeki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Bornova Özel Okullar İçin Bursluluk Sınavları Başladı

Bornova özel okullar için bursluluk sınavları başladı. Sevinç Eğitim Kurumları 15 - 16 Şubat tarihlerinde yapacağı bursluluk sınavı ile öğrencilerini Sevinç Ailesi ile tanışmaya davet ediyor. Sevinç Eğitim Kurumları bursluluk sınavları 2020 için kontenjanlar dolmadan başvurunuzu tamamlamak için web sitemizdeki formu doldurabilirsiniz.